OSNOVNIH ŠKOLA NA TERITORIJI GRADA NOVOG SADA

“BRANKO RADIČEVIĆ”

Lokalna samouprava Nastavničko veće Savet roditelja
1. Jelena Cvetković 4. Ljiljana Tubić 7. Vesna Vučević
2. Srđan Stefanov 5. Zora Rabadžijevski 8. Jelena Pavlović
3. Dejan Orlić 6. Aleksandar Maletin 9. Vukašin Janičić

“JOVAN POPOVIĆ”

Lokalna samouprava Nastavničko veće Savet roditelja
1. Stefan Stević 4. Verica Gavrilović 7. Bojana Perić Prkosovački
2. Jelena Ćorković 5. Snežana Tešić 8. Vladan Minić
3. Slobodan Rogulić 6. Slavica Medić 9. Miloš Ćurčić

“IVO LOLA RIBAR”

Lokalna samouprava Nastavničko veće Savet roditelja
1. Miloš Sučević 4. Olivera Čiplić 7. Vanja Momčilović
2. Jovan Vojinović 5. Vesna Bosin 8. Emilija Vodnik
3. Vukašin Milović 6. Željko Cehmajster 9. Biljana Čegar

“SVETOZAR MARKOVIĆ TOZA”

Lokalna samouprava Nastavničko veće Savet roditelja
1. Nevena Malešević 4. Tatjana Pivnički Nikolin 7. Danica Gvozdenović
2. Stefan Dikić 5. Tatjana Marković 8. Nataša Jović
3. Marta Ćulum 6. Milan Dobanovački 9. Branislav Radomirović

“VUK KARADŽIĆ”

Lokalna samouprava Nastavničko veće Savet roditelja
1. Maja Toljaga 4. Zdenka Rajković 7. Dubravka Rakić
2. Aleksandra Strika 5. Marjana Jurišević 8. Bojana Rakić Mitić
3. Ivana Nedeljkov 6. Angela Guša 9. Sanja Prodanov

“ŽARKO ZRENJANIN”

Lokalna samouprava Nastavničko veće Savet roditelja
1. Milka Pavlica 4. Vera Kozomorić 7. Anđelija Ivkov Džigurski
2. Vesna Kunić 5. Slađana Radulović 8. Gabriela Stojšić
3. Milan Nenadov 6. Kristina Kojić 9. Miroslav Urošević

“SONJA MARINKOVIĆ”

Lokalna samouprava Nastavničko veće Savet roditelja
1. Dušica Pištalović 4. Petra Gligorijević 7. Aleksandar Karadžić
2. Goran Ljubenović 5. Danijel Takač 8. Biljana Minić
3. Gordana Talo 6. Jelena Avramović 9. Željko Rudović

“ĐORĐE NATOŠEVIĆ”

Lokalna samouprava Nastavničko veće Savet roditelja
1. Radivoje Radivojević 4. Lidija Šujica Kiso 7. Dragana Dragić
2. Ivana Petrik 5. Olivera Ćurčić 8. Aleksandra Vasić
3. Vesna Srdić 6. Nataša Pantić 9. Jelena Radić Drk

“ĐURA DANIČIĆ”

Lokalna samouprava Nastavničko veće Savet roditelja
1. Goran Bojović 4. Dragan Karapandžin 7. Sanja Munižaba Jaić
2. Sunčica Aleksić 5. Miloš Satarić 8. Tijana Stojanović
3. Đorđo Perić 6. Miloš Bogdanović 9. Dragan Savić

“PETEFI ŠANDOR”

Lokalna samouprava Nastavničko veće Savet roditelja
1. Danica Lazić 4. Sanja Rodić Rončević 7. Milan Živković
2. Marija Štrbac 5. Predrag Stanojčić 8. Emir Jašarević
3. Đerđ Baćanji 6. Đerđi Mendrei 9. Gabriela Trkulja

“PRVA VOJVOĐANSKA BRIGADA”

Lokalna samouprava Nastavničko veće Savet roditelja
1. Bojana Šuša 4. Nevenka Novčić Mamula 7. Žarko Simović
2. Dejan Mitrović 5. Dejan Poznić 8. Branislava Ivanišević
3. Jelena Mijanović 6. Valentin Novačić 9. Danijela Korać Mandić

“DOSITEJ OBRADOVIĆ”

Lokalna samouprava Nastavničko veće Savet roditelja
1. Nemanja Radović 4. Aleksandar Brbović 7. Dejan Miloradov
2. Veljko Dobranić 5. Olivera Todosijević 8. Maja Radaković
3. Nenad Duspara 6. Snežana Matković 9. Gordana Grujin

“MILOŠ CRNJANSKI”

Lokalna samouprava Nastavničko veće Savet roditelja
1. Dejan Mavrović 4. Gordana Simić 7. Ivana Zirojević
2. Sanja Vujnović 5. Gordana Babić Milanović 8. Milana Đukić Žikić
3. Slađana Bajić 6. Sonja Marić 9. Vladimir Tanasković

“VASA STAJIĆ”

Lokalna samouprava Nastavničko veće Savet roditelja
1. Marija Milanković 4. Vladimir Široki 7.
2. Jelena Đukić 5. Dušanka Tucakov 8. Marijana Homa Međeši
3. Nemanja Ćulum 6. Dejan Đorović 9. Slađana Pantić

“KOSTA TRIFKOVIĆ”

Lokalna samouprava Nastavničko veće Savet roditelja
1. Ljiljana Resanović 4. Ljubica Milić 7. Jelena Stanišić
2. Jelena Vučić 5. Ivana Inić 8. Jugoslav Sekulić
3. Mirjana Zdravković 6. Dragana Benić 9. Vladimir Mihailović

“IVAN GUNDULIĆ”

Lokalna samouprava Nastavničko veće Savet roditelja
1. Dušan Erdevik 4. Aleksandra Košutić 7. Siniša Jekić
2. Dragana Latinović 5. Mirjana Čornenki 8. Žarko Vlaović
3. Vesna Rilak 6. Svetlana Stojšin 9. Slobodan Pavlović

“NIKOLA TESLA”

Lokalna samouprava Nastavničko veće Savet roditelja
1. Danilo Erdeljan 4. Hargita Popović 7. Sandra Miljanić
2. Maja Radulović 5. Edit Bolok 8. Đorđe Ajkalo
3. Ivana Panić 6. Danijela Miličić 9. Nataša Đuragić

“JOŽEF ATILA”

Lokalna samouprava Nastavničko veće Savet roditelja
1. 4. 7.
2. 5. 8.
3. 6. 9.

“DUŠAN RADOVIĆ”

Lokalna samouprava Nastavničko veće Savet roditelja
1. Bosiljka Delić 4. Veljko Dragičević 7. Milan Beljić
2. Nenad Erdeljan 5. Renata Jevtić 8. Dejan Zbućnović
3. Dejan Tatalović 6. Slađana Marković 9. Marijana Ljepić

ŠKOLA ZA POSEBNO OSNOVNO MUZIČKO OBRAZOVANJE “JOSIP SLAVENSKI”

Lokalna samouprava Nastavničko veće Savet roditelja
1. Milorad Jakić 4. Gordana Opačić 7. Nataša Crnjanski
2. Dragana Samardžija 5. Jovana Spasojević 8. Ivan Brakočević
3. Teodora Rodić 6. Maja Majer Milinkov 9. Jelena Petrović

ŠKOLA ZA OSNOVNO I SREDNJE OBRAZOVANJE “MILAN PETROVIĆ”

Lokalna samouprava Nastavničko veće Savet roditelja
1. Ivana Roganović 4. Milijana Pivnički 7. Dušanka Sremački
2. Milan Stojev 5. Danijela Dapčević 8. Danijela Radanović
3.  Jasmina Šile 6. Ruža Šarić 9. Rada Marković

ŠKOLA ZA OSNOVNO OBRAZOVANJE I VASPITANJE ODRASLIH “SVETI SAVA”

Lokalna samouprava Nastavničko veće
1. Bojan Živanić 4. Violeta Loc
2. Aleksandar Malešević 5. Dejan Bibić
3. Dragan Kaplarski 6. Natali Svilokos
 7. Dušan Kuljančić

“JOVAN JOVANOVIĆ ZMAJ”, SREMSKA KAMENICA

Lokalna samouprava Nastavničko veće Savet roditelja
1. Bojan Božić 4. Jelena Maksimović 7. Sandra Rašeta
2. Tamara Joldžić 5. Sanda Malešević 8. Tanja Ćirković-Galić
3. Aleksandar Vasilić 6. Zorica Kondić 9. Tatjana Marjanov

“JOVAN DUČIĆ”, PETROVARADIN

Lokalna samouprava Nastavničko veće Savet roditelja
1. Svetozar Vuletić 4. Jelena Relić 7. Nina Juković
2. Dejan Balaban 5. Marina Ličina 8. Vesna Tepšić Trifković
3. Zorica Garić 6. Suzana Stepanović 9. Ivana Protić

“VELJKO VLAHOVIĆ”

Lokalna samouprava Nastavničko veće Savet roditelja
1. Slavica Petrović 4. Dina Zavarko 7. Aleksandra Višekruna
2. Davor Đorđevski 5. Đurđica Marković 8. Gorana Đinović
3. Dragan Bijelić 6. Koviljka Prošić Pilipović 9. Anamarija Sremac

“22. AVGUST”, BUKOVAC

Lokalna samouprava Nastavničko veće Savet roditelja
1. Vojislav Bajakić 4. Natalija Đermanov 7. Marina Podraščanin
2. Dejan Kudrić 5. Nenad Minaković 8. Ankica Popović
3. Milan Svitlica 6. Olgica Lakić 9. Jelena Erdeljan

“ĐURA JAKŠIĆ”, KAĆ

Lokalna samouprava Nastavničko veće Savet roditelja
1. Nenad Vorkapić 4. Snežana Kovačević 7. Goran Nikolić
2. Stevo Belenzada 5. Nataša Kecman 8. Svetozar Stanišin
3. Snježana Travar 6. Vera Stanivuk 9. Mile Voćkić

“LAZA KOSTIĆ”, KOVILJ

Lokalna samouprava Nastavničko veće Savet roditelja
1. Milivoj Miljević 4. Miloš Veselinović 7. Miroslava Radovanović
2. Božana Stančić 5. Sava Milinkov 8. Jovanka Alempić
3. Duško Gavrić 6. Gordana Ilić 9. Aleksandra Popov

“IVO ANDRIĆ”, BUDISAVA

Lokalna samouprava Nastavničko veće Savet roditelja
1. Nikola Panić 4. Veljko Mrđan 7. Jelena Kurtinović
2. Boško Medić 5. Atila Juhas 8. Slavica Radišić
3. Stevan Tot 6. Tatjana Sekulić 9. Sabina Pete

“LJUDOVIT ŠTUR”, KISAČ

Lokalna samouprava Nastavničko veće Savet roditelja
1. Jan Marčok 4. Štefan Varga 7. Marina Slavikova
2. Jan Palik 5. Ana Vozar 8. Rastislav Macak
3. Vladimir Sabo 6. Mihal Đurovka 9. Ljudmila Kolar

“ALEKSA ŠANTIĆ”, STEPANOVIĆEVO

Lokalna samouprava Nastavničko veće Savet roditelja
1. Mlađan Biga 4. Aleksandra Karić 7. Zorica Važić
2. Pavo Radić 5. Sonja Jelača 8. Sandra Keleman
3. Miodrag Narandžić 6. Radmila Radusin 9. Milana Jelača

“SVETI SAVA”, RUMENKA

Lokalna samouprava Nastavničko veće Savet roditelja
1. Nemanja Filipović 4. Valerija Vojnović 7. Ivana Pjevač
2. Danijela Knežević Guen 5. Tatjana Meseldžija 8. Danijela Milić
3. Zoltan Major 6. Slavica Pečilj 9. Ivana Kozić

“DESANKA MAKSIMOVIĆ”, FUTOG

Lokalna samouprava Nastavničko veće Savet roditelja
1. Predrag Vidović 4. Snežana Ilić 7. Ivana Bošnjak
2. Dragoslav Ilić 5. Nada Mandić 8. Jagoda Koljanin
3. Ružica Begojev 6. Dobrila Ćorović 9. Dragana Dimitrijević

“MIROSLAV ANTIĆ”, FUTOG

Lokalna samouprava Nastavničko veće Savet roditelja
1. Radmila Kojić 4. Biljana Bomeštar 7. Aleksandar Bulajić
2. Vera Kojić 5. Jelena Knežević 8. Srđan Jovanović
3. Boris Branković 6. Strahinja Nastić 9. Gordana Klisarić

“VELJKO PETROVIĆ”, BEGEČ

Lokalna samouprava Nastavničko veće Savet roditelja
1. Verona Veselinov 4. Dragana Malešević 7. Jasmina Prokin
2. Stefan Bekvalac 5. Smiljana Ninkov Đorđević 8. Dragana Radosavljević
3. Mirjana Maksimov 6. Vesna Jandrić 9. Verica Kockar

“MIHAJLO PUPIN”, VETERNIK

Lokalna samouprava Nastavničko veće Savet roditelja
1. Milan Tatomirović 4. Nada Radovanov 7. Danijela Basta
2. Mile Smiljanić 5. Nada Ušćumlić 8. Milan Tanović
3. Nikola Nišević 6. Andrej Trifković 9. Vukašin Jovanov

“MARIJA TRANDAFIL”, VETERNIK

Lokalna samouprava Nastavničko veće Savet roditelja
1. Miloš Jeličić 4. Dragana Atanasković 7. Kristina Petrović
2. Rade Nišević 5. Slađana Putić 8. Jasenka Milošević
3. Aleksandar Jovanović 6. Kornelia Barak Danilov 9. Aleksandra Mamula

SREDNJIH ŠKOLA NA TERITORIJI GRADA NOVOG SADA

GIMNAZIJA “JOVAN JOVANOVIĆ ZMAJ”

Lokalna samouprava Nastavničko veće Savet roditelja
1. Snežana Đekić Milutinov 4. Nataša Budimir 7. Čarna Milinković
2. Maja Stojanović 5. Jelica Đekić 8. Zoran Tadić
3. Sandra Stojkov 6. Marija Milošević 9. Mirjana Nemec

GIMNAZIJA “SVETOZAR MARKOVIĆ”

Lokalna samouprava Nastavničko veće Savet roditelja
1. Dragana Dojčinović 4. Branka Bukarica 7. Mirjana Dautović
2. Dejan Latinović 5. Edit Kovač Šmit 8. Eva Vukašinović
3. Adriana Ladišić 6. Sandra Tomašević 9. Svetlana Petakov

GIMNAZIJA “ISIDORA SEKULIĆ”

Lokalna samouprava Nastavničko veće Savet roditelja
1. Snežana Sokanović 4. Tatjana Pejović-Sebić 7. Tamara Popović
2. Branislav Graorac 5. Ivana Miljević 8. Snežana Provči
3. Jovana Pilipov 6. Jelena Đorđević 9. Nebojša Vučković

GIMNAZIJA “LAZA KOSTIĆ”

Lokalna samouprava Nastavničko veće Savet roditelja
1. Tanja Rađenović 4. Ivana Utornik 7. Olga Šijan
2. Dragan Kosovac 5. Svjetlana Pilić Tomić 8. Miloš Prpa
3. Tina Mrđa 6. Lidija Ognjanović 9. Tanja Savić

TEHNIČKA ŠKOLA “MILEVA MARIĆ – AJNŠTAJN”

Lokalna samouprava Nastavničko veće Savet roditelja
1. Milan Kolundžija 4. Dragana Smiljanić 7. Žolt Ivanovič
2. Jadranko Radiša 5. Ankica Kovačević 8. Zoran Petaković
3. Svetislav Stanišić 6. Đorđe Radovanov 9. Davor Stojanović

TEHNIČKA ŠKOLA “PAVLE SAVIĆ”

Lokalna samouprava Nastavničko veće Savet roditelja
1. Branislav Prijević 4. Dragana Danojlić Stričević 7. Anka Milović
2. Toplica Matić 5. Vladimir Balj 8. Saša Vrapčev
3. Dragan Grahovac 6. Tatjana Kološnjaj 9. Marijana Bobić

SREDNJA MAŠINSKA ŠKOLA

Lokalna samouprava Nastavničko veće Savet roditelja
1. Vanja Tatić Đurišić 4. Marija Hrubenja 7. Nensi Kudra Berić
2. Slavica Komad 5. Ivana Vlajkov 8. Slaviša Vasić
3. Vladimirka Đurišić 6. Aleksandra Jankov 9. Danijela Ubonji

ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA “MIHAJLO PUPIN”

Lokalna samouprava Nastavničko veće Savet roditelja
1. Zdravko Dražić 4. Dragan Vukmirović 7. Milan Kulašinović
2. Aleksandar Ilić 5. Saša Skoko 8. Jelen Karanfilović
3. Andrej Todorović 6. Jelena Dragičević 9.

MEDICINSKA ŠKOLA “7. APRIL”

Lokalna samouprava Nastavničko veće Savet roditelja
1. Natalija Dražić 4. Stevka Dimovski 7. Tamara Mileusnić
2. Nevena Panić 5. Dr Ljiljana Vico 8. Radiša Tripunović
3. Andor Šereš 6. Stevan Petrović 9. Ivana Milovanović

SREDNJA ŠKOLA “SVETOZAR MILETIĆ”

Lokalna samouprava Nastavničko veće Savet roditelja
1. Ružica Vukosavljev 4. Ljubomir Spasenović 7. Jadranka Glamočić
2. Duško Stambolija 5. Mr Mirjana Čelić 8. Miloš Samardžić
3. Maja Matić 6. Zoran Murgaški 9. Mirjana Uzelac

SAOBRAĆAJNA ŠKOLA “PINKI”

Lokalna samouprava Nastavničko veće Savet roditelja
1. Jelena Moravski 4. Saša Stanković 7. Borislav Jevremović
2. Stana Momčilović 5. Gordana Pejaković Brkić 8. Petar Jocić
3. Miloš Nikačev 6. Diana Topalski 9. Slobodan Parhomov

POLJOPRIVREDNA ŠKOLA SA DOMOM UČENIKA, FUTOG

Lokalna samouprava Nastavničko veće Savet roditelja
1. Marko Crepulja 4. Goran Milošev 7. Eva Val – Ljubanović
2. Jovan Popadić 5. Negovan Laušev 8. Slađana Vuković
3. Stefan Ivetić 6. Goran Orelj 9. Nataša Žižakov

ŠKOLA ZA DIZAJN “BOGDAN ŠUPUT”

Lokalna samouprava Nastavničko veće Savet roditelja
1. Dražen Malobabić 4. Maja Kiš 7. Maja Rakazov
2. Nenad Burnać 5. Đorđe Švonja 8. Bratislav Belić
3. Elvira Mosnak 6. Slađana Ekres Pešević 9. Milena Bubonja Belić

MUZIČKA ŠKOLA “ISIDOR BAJIĆ”

Lokalna samouprava Nastavničko veće Savet roditelja
1. Nikola Grbić 4. Đuro Pete 7. Tijana Grgić
2. Vesna Maksimović 5. Senka Nedeljković 8. Maja Pištalović
3. Dejan Kosić 6. Zorica Jelić 9. Boško Buta

BALETSKA ŠKOLA

Lokalna samouprava Nastavničko veće Savet roditelja
1. Petar Rodić 4. Miroslav Savić 7. Dragana Vuković Vojnović
2. Zoran Majkić 5. Larisa Gajić 8. Ivo Nikić
3. Roža Milić 6. Snežana Panović 9. Jovica Šipka